Logowanie | Rejestracja

Tak się zaczęło

Już od paru ładnych lat spotykaliśmy się na wspólnych wypadach weekendowych snując się po Bieszczadach lub po innych zakątkach Polski. Niektórzy z nas zapuszczali się po całej Europie obijając się po kempingach i podziwiając piękno innych krajów.

 

W dniu 8 maja 2009 roku r. w Rzeszowie zebraliśmy się do kupy postanawiając założyć Stowarzyszenie, którego pełna nazwa brzmi :

 

Podkarpackie Stowarzyszenie Motocyklowe

„THE WILD GEESE ” Rzeszów

w skrócie PSM „THE WILD GEESE ” Rzeszów - albo jak kto woli "Dzikie Gęsi"

Po długich i żmudnych starciach biurokratycznych w sierpniu uzyskaliśmy pełną osobowość prawną z wpisem do KRS.

W 2011 r decyzją Walnego Zebrania  i po zatwierdzeniu i udokumentowaniu  przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie (rok 2012) zmieniliśmy nazwę na

Podkarpackie Stowarzyszenie Motocyklowe

WILD GEESE MOTORCYCLE GROUP POLAND

w skrócie

WILD GEESE MG POLAND

oraz logo :(poniżej opis logo - fragment Statutu Stowarzyszenia)


Załącznik nr 1 do §6 Statutu Stowarzyszenia

 

Podkarpackie Stowarzyszenie Motocyklowe Wild Geese  Motorcycle  Group Poland, używa logo umieszczonego na plecach kamizelki  w kształcie Krzyża Maltańskiego w kolorze srebrnym na stalowym tle ze srebrnym obszyciem i złotymi napisami o treści „WILD GEESE” w części górnej oraz „ POLAND ” w części dolnej. W centralnej części znajduje się sylwetka stylizowanej ”dzikiej gęsi” na motocyklu na tle tegoż Krzyża Maltańskiego - wszystko na oddzielnych naszywkach . Na przodzie kamizelki umieszcza się naszywki :

Kolorami Wild Geese MG Poland  są równocześnie użyte kolor złoty, srebrny, stalowy i zielony. Logo oraz wzór obszycia kamizelki stowarzyszenia zostaje podpięte wraz ze statutem.

 

Dlaczego nazwa i logo uległa zmianie  - KLIK TU


 

Podkarpackie Stowarzyszenie Motocyklowe WILD GEESE Motorycle Group Poland  posiada swoje logo, szanuje wszystkie kluby i barwy bez względu na narodowość, wyznanie oraz przynależność.

 

Przed nami jeszcze wiele zakątków do zwiedzenia i kilometrów dróg do pokonania oraz planów czekających na realizację.Mamy nadzieję iż ta strona oraz forum, pomoże nam wymienić sie doświadczeniami i pomysłami dzięki którym wiele z tych planów powoli zostanie zrealizowana.

 

Długoletnie przyjaźnie miedzy członkami naszego stowarzyszenia powodują, że naszym wypadom towarzyszy dobry klimat motocyklowy i fantastyczna zabawa.

 

Więc lewa w górę i do zobaczenia w trasie.

 

 

23.10.2010 r

na II Jesiennym Kongresie

Stowarzyszenia Polski Ruch Motocyklowy

wstąpiliśmy w jego szeregi

 

10.11.2012 prezydent

naszej grupy został powołany do rady koordynacyjnej Poskiego Ruchu Motocyklowego na stanowisko

V-Presidenta PRM


 

 

Nie zamykamy się we własnym gronie, lecz jesteśmy otwarci na

nowych członków . Jeżeli odpowiadają Ci nasze cele i ideały,

przyłącz się do nas! Wiek  czy rodzaj motocykla nie ma

większego znaczenia. Jeśli jesteś zainteresowany(a) - złap z nami kontakt .